דיון מפתחים 01/19

Image

בוקר טוב מטיילים! פעם נוספת אנחנו כאן כדי להביא לכם את הדיונים האחרונים של המפתחים שלנו! שמענו שהמרת חומרים יצאה חמה מהתנור~

ש1: מתי התקנה מוקדמת תגיע לפלטפורמות הניידות? אנחנו רוצים גם לשחק מוקדם כשעדכוני הגרסה מגיעים!
ת1: אנחנו נשחרר התקנה מוקדמת במכשירים הניידים לפני עדכון הגרסה 1.3. זה יקטין משמעותית את זמן ההמתנה הנחוץ כדי לעדכן את המשחק. אתם יכולים לקחת את חבילת המשאבים מהעדכון האחרון של המשחק דרך מסך ההתחברות או דרך Other > Pre-Install Resource Package.
עדיין תצטרכו להשתמש ב-App Store או ב-Google Play Store כדי להוריד את חבילות העדכון האחרונות, והמשאבים שהותקנו מוקדם יעבדו מיד עם שכתוב ההתקנה הקודמת.
אנחנו נספק לכם הוראות מפורטות יותר לגבי הפונקציה הזאת בקרוב.

ש2: הלוואי ויכולנו ללחוץ לחיצה ארוכה כדי להוסיף חומרים בשביל חיזוק הנשקים שלנו.
ת2: תהיה לכם אפשרות ללחוץ לחיצה ארוכה על התמונה של חומרי הנשקים כדי להעלות/להוריד את הכמות שאתם משתמשים בה.

ש3: אנחנו רוצים להשתמש בשלטים כדי לשחק על מכשירי iOS בבקשה… QAQ
ת3: המפתחים שמעו את זעקתכם – החל מגרסה 1.3, מכשירים שעדכנו את גרסת מערכת ההפעלה שלהם ל-iOS 14 ומעלה יתמכו בשלטים הבאים:
Xbox Wireless Controller (Bluetooth Version), Xbox Elite Wireless Controller Series 2, PlayStation DualShock 4 Wireless Controller, and iOS-specialized Bluetooth controllers. שימו לב שהתמיכה בשלט האחרון היא חלקית.

ש4: הלוואי ויכולנו להמיר חומרים.
ת4: פונקציית המרת החומרים שתגיע בגרסה 1.3 כבר בפיתוח! הישארו מעודכנים לגבי החומרים הנחוצים והחוקים מאחורי הפונקצייה הזאת!

ש5: האם תגובות של Electro-Charged שמופעלות בזכות אוז וחרבות גשם עדיין יפעילו את הכישרון של פישל "Undone Be Thy Sinful Hex" כשגם פישל וגם שינגצ'יו לא נמצאים על המגרש?
ת5: לא, הוא לא. הכישרון "Undone Be Thy Sinful Hex" יקרה רק כאשר "הדמות הפעילה על המגרש יוצרת את תגובת האלמנט הקשורה לחשמל". במילים אחרות, הדמות הפעילה שלכם חייבת להשתמש בהתקפות או ביכולות שלה כדי ליצור את תגובת האלמנט עם החשמל כדי ש-"Undone Be Thy Sinful Hex" יופעל. דוגמאות לכך כוללות את ההתקפות הרגילות של ברברה, ההתקפות הרגילות של טארטאגליה כאשר הוא משתמש ב-"Foul Legacy: Raging Tide" (כשהוא במצב חרבות מים ולא קשת), המתקפות הרגילות של ליסה וכדומה.
בנוסף, גילינו שאם ממקמים מחדש את אוז בעזרת יכולת האלמנט בזמן שהוא על המגרש, יכול להיות שהאפקט של "Undone Be Thy Sinful Hex" יעלם.
המפתחים כבר החלו לחקור כדי לתקן את הבעיה הזאת. בעקבות חששות שתיקון מיידי יגרור תוצאות לא צפויות אחרות, הבעיה הזו תתוקן בעדכון הגרסה 1.3.

ש6: למה האנמו פאטוי לא יכולים להתנגד למתקפות ג'או יותר?
ת6: הכוונה המקורית של תגובות אנמו הייתה (חוץ מתגובות עם עצמו) שהתגובות יהיו בעיקר עם היידרו, פיירו, קריו ואלקטרו. זה מותאם לעיצוב של יכולות של משתמשו אנמו ותגובת ה-swirl.
כשהאנמו פאטוי יצא לראשונה, לא לקחנו את העיקרון הזה בחשבון ועיצבנו אותו עם מכניקה נוספת שמתנגדת למתקפות ג'או. דבר זה סוטה מהעיצוב הקודם.
על כן, הסרנו את המכניקה שלו להתנגד למתקפות ג'או בגרסה 1.2. בעקבות טעות מצידנו, לא הודענו על השינוי הזה בזמן. אנחנו מתנצלים על כל אי נוחות שזה גרם לכם, מטיילים.

ש7: למה הכישרון של גאניו, "Harmony Between Heaven and Earth" לא משפיע על התפרצות האלמנט שמפעילה אותו?
ת7: עד ש-Harmony Between Heaven and Earth מופעל, התפרצות האלמנט של גאניו כבר השתחררה. על כן, היא לא תושפע מהחיזוק הזה.

ש8: אנחנו רוצים עוד רזין מקורי.
ת8:
1) כל האיוונטים בגרסה 1.3 שהם לא ליי ליינים או דומיינים לא יצרכו רזין מקורי. גם רוב האיוונטים הגדולים שיהיו בגרסאות עתידיות לא יצרכו רזין מקורי.
2) ה-BP שלנו ישתנה מגרסה 1.3 ואילך ויתווספו אליו פרסי רזין שביר:
Sojourner's Battle Pass וגם Gnostic Hymn יביאו רזין שביר אחד כל 10 רמות, החל מרמה 5, במקום ה-Mystic Enhancement Ores שהיו שם במקור (האבנים שמחזקות נשקים). זה לא ישנה את הכמות הכוללת של האבנים הללו שאפשר להשיג דרך BP. האבנים הללו יתחלקו בין רמות אחרות כדי שהכמות תישאר זהה.

אם כך, כאן מסתיים דיון המפתחים האחרון. אם יש לכם עוד שאלות שאתם רוצים עליהן תשובה, תרגישו חופשי לשאול בתגובות (בהודעה המקורית בפורום הרשמי).
נתראה בפעם הבאה!

הודעה מקורית: https://www.hoyolab.com/genshin/article/142150

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s