סיכום שידור לגרסה 1.2

השידור נערך ב11 לדצמבר בהנחיית קורינה בואטגר (Corina Boettger) וזאק אגילר (Zach Aguilar), המדבבים של פאימון והמטייל. השידור כיסה מספר דברים שיגיעו בגרסה 1.2 ב23 בדצמבר.

גרסה 1.2 תביא למשחק דמויות חדשות, אזור חדש במפה, ואיוונטים חדשים. בנוסף נקבל גם עדכונים ושדרוגים למערכות קיימות.

דמויות

הדמויות שיגיעו בגרסה 1.2 הן אלבדו (Albedo) וגאניו (Ganyu).

הבאנר של אלבדו יהיה זמין מיציאת גרסה 1.2 ב23 בדצמבר עד ה13 לינואר. הבאנר של גאניו יהיה זמין מה13 לינואר עד ה3 לפברואר. בנוסף לבאנרים, אלבדו וגאניו יקבלו קווסטים אשר יהיו זמינים לכולם.

שםנשקאלמנטנדירותאזור
אלבדו / Albedoחרב מונדסטאט

הסקיל הראשון (E) של אלבדו מזמן "איזוטומה סולארית" (solar isotoma),מעין פרח אבן. כאשר אויבים בטווח האיזוטומה נפגעים ממתקפה, הפרח יפרח ויגרום לנזק גאו. בנוסף, אם דמות עומדת על הפרח, הפרח ירים אותה, כך שניתן להשתמש בו כפלטפורמה להגיע למקומות שלא ניתן להגיע אליהם אחרת.

הסקיל השני (Q) של אלבדו גורם לקריסטלים של אלמנט גאו להתפרץ מהאדמה, ואם האיזוטומה מופעלת, יופיעו גם פרחים שיפרחו ויתפוצצו.

שםנשקאלמנטנדירותאזור
גאניו / Ganyuקשת ליואה

לגאניו יש מתקפה טעונה ייחודית. כשהיא מחזיקה את המתקפה, החיצים שלה יאספו אנרגיה כמו קשתים אחרים, אך בניגוד לקשתים אחרים החיצים שלה ישתנו ככל שהיא טוענת את המתקפה שלה לזמן יותר ארוך.

הסקיל הראשון (E) של גאניו מזמן פרח שמושך אליו אויבים ומתפוצץ לאחר כמות זמן מסוימת, בדומה לסקיל של אמבר.

הסקיל השני (Q) של גאניו מזמן נטיפי קרח שייפלו מהשמיים על אויבים בטווח מסוים.

אזור חדש – הר הדרקון / Dragonspine

הר הדרקון יהיה אזור חדש במפה, מלא במפלצות, דומיינים וקווסטים חדשים.

ההר במפה

מערכת חדשה – מזג אוויר מתחת לאפס

ההר לא רק נראה קר, הדמויות שלך באמת ירגישו את הקור. ככל שמתקדמים בהר, טמפרטורת הגוף של הדמויות תרד, ואפקט הקור יעלה. כאשר אפקט הקור עולה לרמה גבוהה מדי, הדמויות שלך יתחילו לקבל נזק מהקור. פעולות מסוימות (כגון שחייה) יאיצו את עליית הקור.

על מנת להוריד את אפקט הקור ניתן להתקרב למקורות חום שונים הנמצאים בהר או להשתמש ב"בקבוק חימום".

נקודות עניין בהר

בהר יהיה ניתן למצוא קריסטלים באיזורים שונים, הקריסטלים מוקפים בקרח, ויש צורך להמיס את הקרח לפני שניתן לקחת אותם. לאחר שאוספים את הקריסטלים ניתן למצוא את העץ הקפוא, לו אפשר לתת את הקריסטלים על מנת לשדרג אותו בדומה לפסלים של השבעה.

כל רמת שדרוג של העץ תיתן פרסים, ביניהם ניתן להשיג גאדג'ט חדש בשם "בקבוק חימום" ברמה 4, ותבנית לנשק "Frostbearer" ברמה 10

בהר ניתן יהיה למצוא חומר חדש בשם "שיני דרקון", בו יהיה ניתן להשתמש על מנת ליצור חנית חדשה "Dragonspine Spear".

נשק שלישי שניתן יהיה להשיג בהר הוא הקליימור "Snow-Tombed Starsilver", אותו ניתן יהיה להשיג על ידי השלמת קווסטים מיוחדים הקשורים לסיפור של ההר

איוונטים

The Chalk prince & The dragon

האיוונט יוביל את השחקנים בסיפור של ההר ביחד עם אלבדו, שמשחק בו תפקיד מרכזי. אלבדו ייקח את המטייל למשימה מסוכנת הקשורה לחרב מקוללת. קווסט הדמות של אלבדו ישרת כהקדמה לקווסט זה.

האיוונט יורכב מארבעה חלקים שונים. הראשון ייפתח בחילת האיוונט, ושאר החלקים ייפתחו בהדרגה לאחר מכן. כל חלק באיוונט יכיל קווסטים ואתגרים שונים אותם יהיה צריך להשלים. לאחר שכל האתגרים השונים הושלמו ניתן יהיה לפתוח את החרב המקוללת "Festering Desire".

איוונטים נוספים

The Hypostatic Symphony

באיוונט ניתן יהיה להילחם בבוסים מיוחדים, שיהיו חזקים יותר מהבוסים הרגילים הנמצאים בעולם. הפרסים יעלו על פי רמת הקושי בה בוחרים לבצע את הקרב.

Lost Riches

איוונט זה הוא איוונט עולם פתוח, בו מחפשים מטבעות ברזל ואוצרות נוספים אותם ניתן להחליף בחנות האיוונט תמורת פרסים שונים. איזורים מיוחדים ייפתחו בזמן חיפוש האוצרות, מומלץ לבדוק את המפה על מנת למצוא אותם.

Marvelous Merchandise

איוונט חוזר, הסוחר ליבן מציע מתנות שונות תמורת חומרים אותם הוא דורש. כעת ניתן יהיה למצוא את ליבן בזמן ביקור בעולם של משתמשים אחרים. לכולם יהיו פרסים שונים באופן רנדומלי בכל יום.

ארטיפקטים / נשקים

בהר ניתן יהיה למצוא דומיין חדש – "The peak of Indignir", בו אפשר להשיג את שני הסטים החדשים התומכים באלמנט הידרו וקריו.

שדרוגים

כינויים / צ'אט

בגרסה 1.2 ניתן להוסיף כינויים לחברים במשחק, אשר לא יישתנו כאשר החבר משנה את שמו. ניתן לשוחח בצ'אט גם כאשר לא נמצאים באותו עולם, הצ'אט יהיה פעיל גם אם החבר לא מחובר.

מצלמה

המצלמה תהיה פריט חדש שיאפשר צילום תמונות בלחיצת כפתור. בתפריט הצילום הרגיל נוספו הבעות ותנוחות חדשות.

פרסי דומיינים

בגרסה 1.2 פרסים מהדומיינים יתווספו ישירות לתיק במקום האיסוף העצמאי. בנוסף לאחר סיום הדומיין ניתן לחזור עליו מבלי צורך לצאת ממנו ולהיכנס בחזרה.

פרסי שדרוג ותצוגה מקדימה

מגרסה 1.2, כאשר דמויות יעלו לרמות 20/50/70 ניתן לקבל "Acquaint Fate" בו ניתן להשתמש למשאלות. למסך הדמויות נוסף כפתור המציג את החומרים הנדרשים לשדרוג הדמות בכל רמה.

דיאלוג אוטומטי וארכיון

כפתור חדש יאפשר לתת לסיפור לרוץ בעצמו בלי צורך ללחוץ על מנת להתקדם. לאחר הסיפור הדיאלוג ייתווסף לארכיון בו נמצאים כלל הדיאלוגים, ממנו ניתן לקרוא את הסצינה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s